how to make your own website


Hakkımızda

Kurumsal hizmetlerde güvenilir teknoloji

Ürün Takip Sistemi entegrasyon hizmeti 15 yıldır müşterilerine kesintisiz, doğru ve şeffaf hizmet vermeyi adamış ve bilgi işlem teknolojileri alanında kurumsal kullanıcılara üst düzey hizmetlerle servis vermek amacıyla kurulmuş Grant-Soft Yazılım Donanım Eğitim ve Danışmanlık şirketi tarafından verilmektedir.

Grant-Soft, bilişim teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğinin artması, yeniden yapılanma ve bilişim teknolojilerinin kullanımını yükseltmek için kapsamlı çözümler sunar. 2003 yılından beri sayısız kurum ve kuruluşa hizmet veren Grant-Soft'un müşterileri arasında Roche, Astra Zeneca, Merck Sharp Dohme, Boehringer Ingelheim, Procter & Gamble, Eczacıbaşı, Baxter gibi kurumsal kullanıcılar bulunmaktadır.

Grant-Soft, deneyim, güvenilirlik, kalite bilinci, yüksek sorumluluk duygusu, sürekli gelişim inancı, iş ahlâkına bağlılık, müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir. Grant-Soft iş sürekliliğinin devamını sağlamak ve bilgi varlıklarına yönelik her türlü riski yönetebilmek amacıyla ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir.

Mobirise

İlaç Takip Sistemi Entegrasyonu - 2009

Grant-Soft, Sağlık Bakanlığının 2009 senesi Haziran ayında geçilmesi zorunlu olan İlaç Takip Sistemi konusunda, firmalara farklı birçok yazılım çalışması yapmış ve Lojistik-İlaç Şirketi-Sağlık Bakanlığı arasında veri transferleri konusunda çözümler sunmuştur. Geliştirmiş olduğu ITS Yazılımı sayesinde, İlaç Şirketleri üretilen kare kodları sistemlerinde tutabilmekte, istenirse depolardan otomatik olarak çekebilmekte ve Sağlık Bakanlığının istediği formatta gönderebilmektedir.

Ürün Takip Sistemi Entegrasyonu - 2017

Grant-Soft, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TITCK) ve Tübitak Bilgem tarafından geliştirilerek 2017 yılında kullanıma sunulan Ürün Takip Sistemi ile kurumlar arasında esnek bir entegrasyon seçeneği sunmak amacıyla ÜTS Entegrasyon hizmeti çalışmalarına başlamıştır.

Grant-Soft' un geliştirdiği sistem sayesinde, Bakanlık Ürün Takip Sistemi ile firmanızda kullanılan yazılımlar entegre edilebilmektedir. Entegrasyon sonrasında kurumların işleri aksamadan, zaman kaybetmeden ÜTS gerekliliklerini yerine getirerek tasarruf etmelerine olanak sağlamaktadır.

Grant-Soft ÜTS Entegrasyonu hem Üretim / ithalat bilgilerinin hem de satış yapılan ürün bilgilerinin aktarılması için geniş seçenekler sunmaktadır. Excel veya XML teknolojileri sayesinde kolay bir şekilde ÜTS ile entegre olabilirsiniz.

Mobirise

ÜTS ile Entegre Olun, HIZ Kazanın!

Uzman ekip, kusursuz teknik destek, kolay kurulum, hızlı entegrasyon avantajını kaçırmayın

Grant-Soft, Ürün Takip Sistemi Entegratörü © 2020